Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Posada:

Opiekunka / Opiekun do pary seniorów - wynagrodzenie 1820 EUR / Netto

Miejsce pracy:

Hamburg

Wynagrodzenie:

1820-2000 EUR / netto

Wymagany język:

Dobry

W ramach tej oferty:

Posada:

LTD Personnel Services Aktualnie Poszukujemy opiekunki dla pary seniorów. Pan 89 lat (Pflegegrad 4) , poruszający sie na wózku, w związku z tym wymaga częściowego transferu, cierpi na początkową demencję , inkontynencję a także problemy z sercem.A także Pani 88 lat (Pflegegrad 0 ) poruszająca się z rolatorem , początkowe stadium demencji .Codziennie do pomocy przychodzi PD. Dom w centrum miasta , w związku z tym wszystkie sklepy zlokalizowane są w pobliżu .Wynagrodzenie 1820 EUR netto (umowa) lub 2000 EUR ( działalność gospodarcza)/ Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec.

Aplikuj teraz ››

lub zadzwoń
+48 536 772 777
i dowiedz się więcej

LEGENDA:
Zakwaterowanie - zakwaterowanie Opieka - opieka Transport - transport

Nasze biuro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży pośrednictwa pracy. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech, a szczególnie specjalizujemy się w doskonałych ofertach w branży opiekuńczej. Stąd najczęściej przez nas oferowane prace to: opiekunka niemcy lub też opiekun niemcy. Oferujemy doskonałe warunki pracy w branży praca opieka niemcy, świetne warunki płacowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli szukasz pracy jako opiekunka / opiekun osoby starszej w Niemczech, trafiłeś pod właściwy adres. Przejdź do działu ofert pracy i zobacz co proponujemy. Dowiesz się tam gdzie oferujemy pracę, i za jakie pieniądze, a także jakie są wymagania względem potencjalnego pracownika. Praca jako opiekun niemcy jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem, a naszą misją jest sprawić aby wszyscy byli usatysfakcjonowani, zarówno pracodawca jak i pracobiorca.