Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Posada:

Opiekunka do pary seniorów - wynagrodzenie 1860 EURO NETTO

Miejsce pracy:

Frankfurt

Wynagrodzenie:

1860 - 1980 EURO netto

Wymagany język:

Dobry

W ramach tej oferty:

ZakwaterowanieOpiekaTransport

Posada:

LTD Personnel Services poszukuje opiekunki dla pary seniorów. Podopieczny 87 lat, Pflegegrad 2, poruszający sie na wózku, w związku z tym wymaga częściowego transferu, cierpi na początkową demencję oraz inkontynencję. Pani 86 lat, Pflegegrad 1, porusza się z rollatorem, po wylewie oraz cierpi na początkowe stadium artrozy. Codziennie do pomocy przygodzi Pflegedienst. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w domu jednorodzinnym z dostępem do internetu. Wynagrodzenie 1860 EURO netto (umowa) lub 1980 EURO (działalność gospodarcza). Wymagamy doświadczenia w opiece nad seniorami oraz dobrej znajomości języka niemieckiego. 

 

Posiadamy również wiele innych ofert pracy zlokalizowanych na terenie całych Niemiec.

Aplikuj teraz ››

lub zadzwoń
+48 536 772 777
i dowiedz się więcej

LEGENDA:
Zakwaterowanie - zakwaterowanie Opieka - opieka Transport - transport

Nasze biuro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży pośrednictwa pracy. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech w branży opiekuńczej. Stąd najczęściej przez nas oferowane prace to: opiekunka Niemcy lub też opiekun Niemcy. Oferujemy doskonałe warunki pracy w branży praca opieka Niemcy oraz wysokie wynagrodzenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli szukasz pracy jako opiekunka / opiekun osoby starszej w Niemczech, trafiłeś pod właściwy adres. Przejdź do działu ofert pracy i zobacz co proponujemy. Dowiesz się tam gdzie oferujemy pracę, i za jakie pieniądze, a także jakie są wymagania względem potencjalnego pracownika. Praca jako opiekun Niemcy jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem, a naszą misją jest sprawić, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani, zarówno pracodawca jak i pracobiorca.