Mögliche Form der Zusammenarbeit im Namen und im Rahmen des eigenen Unternehmens
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

We współczesnej Europie zauważalny jest proces starzenia się społeczeństw. Struktura wiekowa narodów się zmienia i coraz więcej jest osób w wieku 80 lat i starszych. Taki rozwój sytuacji powoduje, iż jest coraz większe zapotrzebowanie na różnorakie produkty i usługi dla osób w podeszłym wieku. W kolejnych dziesięcioleciach proces ten będzie postępował. Jedną z branż, która dynamicznie się rozwija jest opieka Niemcy. W Niemczech są dziesiątki milionów 70-cio, 80-cio i 90-cio latków, którzy wymagają lub chcą opieki oraz pomocy w codziennych czynnościach.

Jest to doskonały rynek pracy do zagospodarowania przez polskich pracowników, z racji różnicy walutowej i bliskości naszych krajów. Opieka Niemcy to jeden z najbardziej obleganych kierunków emigracji Polaków. Dzięki zatrudnieniu jako opiekun lub opiekunka w Niemczech można zarobić dobre pieniądze, zależne od stopnia specjalizacji, doświadczenia i znajomości języka. Obecnie agencje pracy organizujące wyjazdy do pracy w opieka Niemcy, organizują zmiany opiekunów w ten sposób, że właściwie pół roku osoba taka spędza w domu.

Firma LTD PS zajmuje się od lat rekrutacją i organizacją pracy w branży opieka Niemcy. Zapraszamy do współpracy.

Unser Büro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontaktieren Sie uns:
Rufen Sie an oder schreiben Sie uns

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Folgen Sie uns auch auf Facebook :