Mögliche Form der Zusammenarbeit im Namen und im Rahmen des eigenen Unternehmens
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Praca jako opiekun Niemcy niejednokrotnie różni się od pracy jako opiekunka. Oczywiście na podstawowym poziomie praca sprowadza się do tego samego, do pomocy w codziennych czynnościach, podawania leków, pomocy przy zachowaniu higieny. W przypadku bardziej wykwalifikowanych pracowników: rehabilitacja, czy masaże. Jednakże istnieją przypadki, gdzie klient bardziej preferuje zatrudnienie opiekuna, a nie opiekunki. Szczególnie jest to istotne w sytuacjach, gdzie w przypadków ciężkich schorzeń czy niewydolności, osoba pozostająca pod opieką musi być często przenoszona fizycznie z miejsca na miejsce. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie opiekuna, który da sobie radę z przeniesieniem chorej osoby z łóżka na krzesło, czy do wanny, lub też po i ze schodów.

Jednakże Polacy pracujący w branży opiekuńczej są cenieni nie tylko ze względu na swoją siłę fizyczną, ale też po prostu ze względu na fachową, sumienną i profesjonalną, codzienną opiekę.

Zapraszamy do współpracy z LTD Personnel Services.

Unser Büro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontaktieren Sie uns:
Rufen Sie an oder schreiben Sie uns

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Folgen Sie uns auch auf Facebook :