Mögliche Form der Zusammenarbeit im Namen und im Rahmen des eigenen Unternehmens
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Bardzo popularna w Polsce praca jako opiekunka osoby starszej Niemcy ma przed sobą świetlaną przyszłość. Podczas gdy w wielu innych zawodach alarmują, że ciężko o fachowców, czy po prostu o ręce do pracy, o tyle w branży opiekuńczej kandydatów do pracy jest wciąż więcej niż miejsc pracy.

Z czego to wynika? Przede wszystkim z faktu, że jest to praca dla dorosłych osób w niemal każdym wieku. Do opieki nad starszymi ludźmi świetnie nadają się osoby po 50 i 60 roku życia, o ile cieszą się dobrym zdrowiem. Osoby te są też częstokroć lepiej odbierane przez samych klientów, którzy czasami nie chcą po prostu młodych opiekunów, żeby nie czuć skrępowania. Ponadto z racji tego że Polki w wieku średnim świetnie sobie radzą w pracy jako opiekunki, jest to doskonały sposób, żeby dorobić sobie na przykład do emerytury.

Ponieważ ludzi w zaawansowanym wieku przybywa w całej Europie powstają specjalne kierunki studiów, szkoły i kursy pomocy seniorom. Dzięki takiemu podejściu do problematyk statystyczna opiekunka osoby starszej Niemcy to coraz częściej młoda osoba w okolicach 30-stki świeżo po edukacji w tym kierunku.

Firma LTD Personnel Services serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do pracy jako opiekunka osoby starszej Niemcy.

Unser Büro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontaktieren Sie uns:
Rufen Sie an oder schreiben Sie uns

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Folgen Sie uns auch auf Facebook :