Mögliche Form der Zusammenarbeit im Namen und im Rahmen des eigenen Unternehmens
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Od lat jedną z najliczniejszych grup narodowościowych w branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech stanowią Polki. Są one cenione jako doskonałe opiekunki, troskliwe, empatyczne, rzetelne i życzliwe. Praca jako opiekunka Niemcy daje więc obopólną satysfakcję, gdyż tak samo jak klienci, czyli Niemcy, zadowolone są opiekunki z Polski.

Polki kusi dobra płaca i dobre warunki pracy. Obecnie zmiany są ustawiane często tak, że opiekunka pracuje na przemian ze swoja zmienniczką, gdzie jeden wyjazd trwa na przykład miesiąc, a potem miesiąc można spędzić w domu. To wszytko sprawia że praca jako opiekunka Niemcy jeszcze zyskuje na atrakcyjności. Przy dużo lepszych zarobkach niż krajowe, można spędzić pół roku w domu. Wiele osób ceni sobie takie rozwiązanie dużo bardziej niż praca codziennie po 8 godzin. 

Praca jako opiekunka Niemcy to zajęcie, które jednak wcale nie jest łatwo zacząć. Na rynku trwa ostra konkurencja. Najłatwiej mają opiekunki znające dobrze język niemiecki, mające doświadczenie w branży, referencje, dodatkowe kursy. Jednakże i dopiero zaczynające swoją przygodę z opieką mogą znaleźć satysfakcjonujące oferty.

Zapraszamy do szukania ofert pracy w naszej firmie LTD Personnel Services.

Unser Büro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontaktieren Sie uns:
Rufen Sie an oder schreiben Sie uns

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Folgen Sie uns auch auf Facebook :