Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Witamy w LTD Personnel Services.

Firma została założona w 2010 roku. Na rynku niemieckim jesteśmy wiarygodną agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest długotrwała współpraca z opiekunkami osób starszych oparta na zaufaniu, przejrzystych warunkach oraz rzetelnych relacjach.

 

Nasze podstawowe wartości to:

  • Zaufanie
    W LTD Personnel Services dbamy o nasz personel oraz wierzymy, że traktując naszych opiekunów z empatią i zaufaniem, zachęcamy do traktowania naszych klientów z takim samym ciepłem i szacunkiem.
  • Jesteśmy dumni z noszenia pomocy.
    Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się na rynku pod względem opieki i zawsze staramy się pomóc każdemu z naszych pracowników.
  • Jesteśmy po Twojej stronie.  
    Wierzymy w szczytny cel, jakim jest opieka nad osobami starszymi i angażujemy nasz personel do realizacji na tym polu. Rozumiemy, słuchamy i działamy jako opiekunowie, dbając o życzenia naszych pracowników. 


Posiadamy szeroki wybór ofert pracy, które są starannie dopasowane do oczekiwań - zarówno finansowych jak i osobistych. 

Nasze biuro:
Ul. Mariacka 35/448-304 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

elzbieta@ltd-ps.eu
+48 782 059 493

NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Opieka Niemcy to w ostatnich latach bardzo porządany kierunek pracy Polaków i Polek. Nasza firma oferuje jedne z najwyższych stawek na rynku, zapewniamy opiekę i stały kontakt z firmą. Udzielamy niezbędnej pomocy i porad.
Należy korzystać z ofert pracy tylko i wyłącznie renomowanych firm, takich jak właśnie LTD Personnel Services. Nierzetelne firmy często oferują pracę pod hasłem: opiekunka Niemcy, opiekun Niemcy, a następnie okazuję się że to szara strefa. Potem często jest z tego wiecej kłopotu niż zarobku, a i takie działania są nielegalne.
LTD Personnel Services oferuje tylko legalną pracę w Niemczech, na umowę zlecenie lub też w ramach własnej działalności gospodarczej.