Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Praca jako opiekunka Niemcy cieszy się bardzo dużą popularnością. Na fakt ten duży wpływ mają świetne w porównaniu z Polską zarobki w Niemczech. Pensje oscylują w przedziale 1000-2000 euro miesięcznie, gdzie niejednokrotnie zakwaterowanie i wyżywienie jest gratisowe, więc właściwie kwota jest czystym zyskiem. W dziedzinie opiekunka Niemcy Polki mają też doskonałą opinię u niemieckich klientów, stąd - przy obopólnej satysfakcji - rynek rozwija się dynamicznie.

Najbezpieczniejszym sposobem jest szukać pracy jako opiekunka Niemcy poprzez renomowane i pewne agencje pośrednictwa pracy. Współpraca z takimi firmami jest przejrzysta i pewna. Zawsze spisywana jest stosowna umowa.

Renomowaną i pewną firmą w sektorze opiekunka Niemcy jest nasza firma LTD Personnel Services. Mamy wieloletnie doświadczenie, rzeszę zadowolonych klientek i świetne oferty z jednymi z najwyższych zarobków w branży.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze biuro:
Ul. Mariacka 35/448-304 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

elzbieta@ltd-ps.eu
+48 782 059 493

NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Zapraszamy do współpracy!