Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Coraz więcej panów szuka za Odrą zajęcia przy opiece. Dlaczego? Praca jako opiekun Niemcy daje wiele benefitów i jest świetną alternatywą dla niejednokrotnie dużo słabiej płatnej, a równie ciężkiej pracy w Polsce.

Zarobki w Niemczech wciąż są dużo wyższe niż w Polsce, i kwota 1500-2000 euro to płaca, która w kraju nad Wisłą wciąż jest bardzo wysoka. Praca jako opiekun Niemcy jest w stanie spokojnie zapewnić wypłatę na tym poziomie. Oczywiście nie jest to łatwe zajęcie, wymaga siły fizycznej i psychicznej, jednakże częstokroć za ciężką pracę w Polsce dostaje się wynagrodzenie na poziomie 400-500 euro.

Rzecz jasna dużym nieporozumieniem byłoby sądzić, że praca jako opiekun Niemcy jest popularna tylko ze względu na wysokie zarobki, lub też jako alternatywa dla ciężkiej i słabo płatnej pracy w Polsce. Opieka nad osobami starszymi jest prężnie rozwijającą się gałęzią gospodarki, i wszelkie prognozy wskazują że w najbliższych dekadach będzie się nadal rozwijać. Opieknowie to dziś częstokroć świetnie przygotowani i wykształceni w tym kierunku fachowcy.

Jeżeli interesuje Cię praca jako opiekun Niemcy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Nasze biuro:
Ul. Mariacka 35/448-304 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

elzbieta@ltd-ps.eu
+48 782 059 493

NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Zapraszamy do współpracy!