Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

 LTD Personnel Services zaprasza wszystkie opiekunki i opiekunów do udziału w nowym konkursie!

Tak jak dotychczas za polecenie pracownika możecie Państwo otrzymać każdorazowo bonus, a już od 1 maja dla Tych, którzy zaproponują największą liczbę osób przygotowaliśmy specjalne nagrody: voucher na wycieczkę zagraniczną lub voucher na weekendowy pobyt w spa dla dwóch osób. Zachęcamy, aby zgłaszać osoby, które nie były jeszcze z nami na zleceniu. Aby zakwalifikować się do konkursu powinny one przepracować minimum miesiąc. Kontakt do poleconych osób można wysłać na numer telefonu 536988599.

Regulamin konkursu znajduje się w załączniku na Facebooku oraz w siedzibie firmy pod adresem 36B 48-300 Nysa.

Udział w konkursie oznacza akceptacje regulaminu.

Nasze biuro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży pośrednictwa pracy. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech w branży opiekuńczej. Stąd najczęściej przez nas oferowane prace to: opiekunka Niemcy lub też opiekun Niemcy. Oferujemy doskonałe warunki pracy w branży praca opieka Niemcy oraz wysokie wynagrodzenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli szukasz pracy jako opiekunka / opiekun osoby starszej w Niemczech, trafiłeś pod właściwy adres. Przejdź do działu ofert pracy i zobacz co proponujemy. Dowiesz się tam gdzie oferujemy pracę, i za jakie pieniądze, a także jakie są wymagania względem potencjalnego pracownika. Praca jako opiekun Niemcy jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem, a naszą misją jest sprawić, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani, zarówno pracodawca jak i pracobiorca.