Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343
Opinie o nas

Opinie o nas

Serdecznie polecam, ludzie w agencji są bardzo mili i pomocni, Pani Ela zawsze staje po stronie pracowników i pomaga rozwiązać każdy, nawet największy problem. Zależy mi na długotrwałej współpracy z tą agencją. Zachęcam wszystkich.


Jolanta Grześków

Opinie o nas

Opinie o nas

Mialam już dość ciągłych nieprzyjemności z moją poprzednią agencją i wreszcie trafiłam w dobre ręce! Super ludzie, super miejsca pracy. Wypłata na czas a nawet szybciej!!! Pieniążki też fajne. Na stelli mam spokój a rodzina jest bardzo w porządku. Polecam tą agencję.


Zofia Markowska

Opinie o nas

Opinie o nas

Sprawdzona firma!!! Uczciwa i lojalna, wypłaty zawsze są na czas a czasem nawet przed terminem! Finanse jakie oferują są wysokie w porównaniu do innych agencji. Wszystko jasno i przejrzyście!


Barbara Nowakowska

Opinie o nas

Opinie o nas

Z racji małej ilości miejsc pracy dla mężczyzn w tej branży miałem niemały kłopot ze znalezieniem dobrego miejsca pracy. Dla Agencji LTD nie było to problemem. Moja współpraca z nimi trwa już rok i z pewnością będzie trwała do kiedy to możliwe. Zachęcam wszystkich Panów, bo sam wiem jak cieżko jest nam znaleźć dobrą stelle. Polecam AW


Arkadiusz Wołczyk

Opinie o nas

Opinie o nas

Solidna firma z bardzo dobrą renomą, kontakt z nimi jest super! Pomagają w rozwiązaniu każdego problemu na miejscu pracy. Służą również pomocą w znalezieniu transportu oraz załatwieniem spraw formalnych. Świetny pracodawca, polecam


Anna Maciejczyk

Opinie o nas

Opinie o nas

Współpraca z firmą LTD Personnel Services przebiega bardzo dobrze. Znalazłam stałe miejsce pracy u bardzo miłej rodziny. Jestem zadowolona z warunków pracy jak i tych finansowych. Szczerze polecam tą agencję jako pracodawcę!


Teresa Cisakowska

Dodaj opinię ››
Nasze biuro:
Ul. Rynek 36B48-300 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

biuro@ltd-ps.eu
+48 536 772 777
+48 536 988 599
facebook.com/ltdps
NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Osoby które zajmowały się praca jako opiekunka Niemcy, chętnie się dzielą opiniami o firmach pośrednictwa z którymi pracowały. Można znaleźć bardzo wiele wpisów na różnorakich forach internetowych, jak wyglądała ich praca jako opiekun osoby starszej Niemcy, jakie mieli warunki, wynagrodzenia itd. Zachęcamy również opiekunki które współpracowały z naszą firmą, aby wysyłały nam swoją opinię o współpracy z nami. Opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie (o ile będą oczywiście racjonalne).

Zachęcamy do pracy jako opiekunka Niemcy, lub opiekun Niemcy. Oferujemy jedne z najlepszych stawek na rynku!