Możliwa forma współpracy na zlecenie i w ramach własnej działalności gospodarczej
Licencjonowana agencja zatrudnienia widniejąca w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 10343

Nazywam się Surhent Ruslan. Mam 45 lat. Jestem opiekunem osób starszych. Pracuję w tej branży już ponad 2 lata. Z agencją LTD Personnel Services współpracuję już prawie rok i jestem bardzo zadowolony, ponieważ mogę porównać firmę LTD do innych firm zajmujących się zatrudnieniem opiekunów do osób starszych. Przede wszystkim cenię firmę za to, że zawsze mają sprawdzone stelle. Równie ważny jest dla mnie profesjonalizm pracowników. Zawsze uzyskuje satysfakcjonującą odpowiedź na wszytskie pytania wynikające w ciągu zlecenia. Znam dużo firm w Polsce w tej branży i z pewnością mogę stwierdzić, że w LTD Personnel Services są jedne z najwyższych wynagrodzeń na rynku pracy. Firmę wyróżnia między innymi dbałość zarówno o klienta, który poszukuje sprawdzonych opiekunów, jak i personel. Ważne jest to, że ta firma zatrudnia nie tylko opiekunki, ale i opiekunów. Jak najbardziej polecam LTD Personnel Services jako sprawdzoną firmę na europejskim rynki pracy w branży opieki osób starszych.


Pozdrawiam

Ruslan Surhent

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą LTD Personnel Services, pracownicy uprzejmi, pieniążki zawsze wcześniej, pani Karina przesympatyczna. Pozdrawiam również pana Marcina i dziękuję za dobre miejsce.


Pozdrawiam opiekunka z Monachium. 


Lidia Nowakowska

Z mojej strony same pozytywy, to druga gencja z którą jeżdżę i jestem bardzo zadowolona, od 1 dnia do teraz mam świetny kontakt z firmą, finanse zawsze na czas. Jeśli jest jakiś problem to dzwonię i od razu jest rozwiązywany. Znam wiele firm i opiekunek i trafiłam super, nie ma żadnych negatywów, stelle są super.


Danuta Ziobro

 

Praca w zawodzie opiekunki to wielka odpowiedzialność, przede wszystkim za podopiecznego, ale również za wizerunek firmy, którą reprezentujemy. Wrodzone predyspozycje do zawodu to 80% sukcesu, na resztę trzeba zapracować, aby później z pełną świadomością własnej wartości wymagać od pracodawcy szacunku oraz odpowiedniej gratyfikacji finansowej. Ja mam przyjemność pracować na jasnych zasadach i moje doświadczenie zawodowe z agencją LTD są bardzo pozytywne. Pozdrawiam wszystkie Panie pracujące jako opiekunki w LTD i życzę samych tzw."stelli marzeń".


Wanda Jaworska


 

Firma LTD Personnel Services charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem oraz nienagannym podejściem do współpracowników. Umożliwia otrzymywanie zleceń, które zapewniją satysfakcję finansową oraz komfort pracy. Gwarantuje stałe wsparcie dla osób, które zostały oddelegowane. Jest w stanie zapewnić dobre warunki dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych. Zlecenia są dobrane indywidualnie, w oparciu o umiejętności oraz preferencje. Ponadto, ma się możliwość zwiedzania, poznawania kultury oraz nauki języka niemieckiego. Dzięki LTD Personnel Services osoba podejmująca się pracy jest w pełni zadowolona. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych firm pośredniczących w Polsce. Pozdrawiam i życzę nam kolejnych lat świetnej współpracy. 


Oskar Gnarowski

Dodaj opinię ››
Nasze biuro:
Ul. Mariacka 35/448-304 Nysa
Kontakt z nami:
Zadzwoń lub napisz do nas

elzbieta@ltd-ps.eu
+48 782 059 493

NIP 753 - 171 - 11- 28
REGON 531374241

LTD PS - praca w Niemczech

Facebook:
Śledź nas także na Facebook:

Osoby które zajmowały się praca jako opiekunka Niemcy, chętnie się dzielą opiniami o firmach pośrednictwa z którymi pracowały. Można znaleźć bardzo wiele wpisów na różnorakich forach internetowych, jak wyglądała ich praca jako opiekun osoby starszej Niemcy, jakie mieli warunki, wynagrodzenia itd. Zachęcamy również opiekunki które współpracowały z naszą firmą, aby wysyłały nam swoją opinię o współpracy z nami. Opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie (o ile będą oczywiście racjonalne).

Zachęcamy do pracy jako opiekunka Niemcy, lub opiekun Niemcy. Oferujemy jedne z najlepszych stawek na rynku!